MENU

  Svařování ocelových konstrukcí na míru

  Specializací kovovýroby NEUFE, spol. s r.o. je výroba a svařování ocelových konstrukcí. Zhotovujeme střední, velké i nadrozměrné konstrukce z uhlíkových a korozivzdorných ocelí i slitin hliníku. Svařování provádíme metodami MIG/MAG, TIG/WIG, MMA a SAW. Třída provedení ocelových konstrukcí je EXC 3 dle EN 1090. Jsme držiteli certifikace TÜV SÜD dle DIN 18 800 7 Classe E. Využijte odborné svařování ocelových konstrukcí, kontaktujte nás!

  SVAŘOVANÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE PRO ŠIROKÉ VYUŽITÍ

  Nabízíme výrobu dynamických ocelových konstrukcí a realizace těžkých a středně těžkých konstrukcí z uhlíkových a korozivzdorných ocelí. Vyrábíme jak jednotlivé konstrukce, tak i technologické celky pro zpracovatelský průmysl, strojírenství, hutnictví či pro dopravní průmysl včetně konstrukčních řešení pro automatizaci výroby. Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář.

  SVAŘOVÁNÍ OCELI, HLINÍKU I MĚDI

  Podle konstrukčních požadavků a vlastností svařovaných materiálů volíme vždy nejvhodnější metody svařování. Realizujeme bodové svařování v ochranné atmosféře metodami MIG/MAG za použití CO2, TIG/WIG, svařování elektrickým obloukem i plamenem.

  Svařujeme konstrukční a uhlíkovou ocel, slitiny hliníku a další materiály, kterými jsou měď, litina či nerez. Svařence vždy důkladně očistíme, zabrousíme a podrobíme důkladné kontrole. Veškerá výroba svařovaných konstrukcí a svařenců u nás probíhá dle normy ČSN EN ISO 3834-2-2006. Zavolejte nám a získejte více informací.

  OBJEDNEJTE SI PROFESIONÁLNÍ SVAŘOVÁNÍ

  Přejete si zhotovit ocelové konstrukce, svařit hliník, měď nebo korozivzdorný materiál? Kontaktujte kovovýrobu NEUFE, spol. s r.o. Přibyslav a spolehněte se na poctivě odvedenou práci. Naše výrobní provozy najdete na strategickém místě na Vysočině, blízko dálnice D1. Zavolejte nám nebo vyplňte poptávkový formulář.

  Strojní park: