CNC obrábění kovů

Poskytujeme vám komplexní kovoobráběcí práce, mezi které patří CNC frézování kovů, vrtání či soustružení a strojní broušení obrobků. Naše produkty využívají strojírenské a technologické podniky v široké škále průmyslových odvětví.

Naše přednosti

Přednostmi naší společnosti jsou krátké realizační termíny a moderní strojní vybavení. Veškeré kovoobráběcí stroje umožňují přesný strojní i ruční posun. Většinu materiálů držíme trvale skladem, díky čemuž pružně reagujeme na vaši poptávku.

Výrobky v maximální kvalitě a krátkých dodacích termínech

Využíváme moderní CNC stroje

Máme velké výrobní prostory

Produkty vám dovezeme po celé ČR

Obrábění | NEUFE | Přibyslav

Profesionální kovoobráběcí práce

K hlavním pilířům kovovýroby společnosti NEUFE, spol. s r.o. patří precizní CNC obrábění kovů na zakázku. Na moderních CNC strojích provádíme přesné frézování, vyvrtávání, soustružení a další kovoobráběcí práce. Naší specializací je výroba na zakázku dle zadávací dokumentace klientů. Realizujeme jednotlivé kusové zakázky i sériové obrábění kovových dílů.

Provádíme

Horizontální a vertikální vrtání

Horizontální a vertikální vyvrtávání patří k základním technikám CNC obrábění kovů v naší společnosti. Zákazníkům nabízíme realizaci kusových zakázek i sériovou výrobu na zakázku.

Obrábění | NEUFE | Přibyslav

K nejčastěji obráběným materiálům patří slitiny, nerez a ocelové materiály.

Provádíme

Soustružení a strojní broušení kovů

Hlavní součástí kovoobrábění představují procesy CNC soustružení a strojního broušení. Na zakázku realizujeme tvarové obrábění dílů z oceli, hliníku a dalších kovových materiálů.

Kromě soustružení nabízíme profesionální broušení a leštění kovů i kovových dílů. Vysoké kvality obrábění dosahujeme díky zkušené obsluze a používáním značkových kovoobráběcích nástrojů.

Obrábění | NEUFE | Přibyslav

Naše soustruhy umožňují obrábět materiál s délkou až 5 000 mm. Největší průměr obrobku může činit až 1 250 mm.

Provádíme

CNC frézování

Poskytujeme vám CNC frézování kovů pro kusovou, malosériovou i sériovou výrobu kovových dílů, strojních součástek i větších obrobků. Pro strojní třískové obrábění využíváme drážkovací, konzolové i univerzální frézy, které umožňují horizontální i vertikální frézování.

CNC | NEUFE | Přibyslav

Na zakázku frézujeme ocel, hliník, mosaz
a další kovové materiály.

Obrábění | NEUFE | PřibyslavObrábění | NEUFE | PřibyslavCNC | NEUFE | Přibyslav
Galerie naší práce
Vybavení

Využíváme špičkové vybavení

Pro maximální přesnost obrábění a vysoké povrchové kvality obrobků využíváme nejmodernější CNC obráběcí stroje – CNC soustruhy, frézy, brusky, vrtačky. Na všechny stroje pořizujeme výhradně značkové kovoobráběcí nástroje – frézovací hlavy, vrtáky, soustružnické nože a další nástroje, se kterými dosahujeme nejlepších výsledků.

Soustruhy pro rotační obrábění

SU 125/3000 –  1 250 × 3 000 mm
SUS 80/3000 – 800 × 5 000 mm
SUT 63/2000 – 630 × 2 000 mm
SU 50 AT/1500 – 500 × 1 500 mm
SU 18 RA/1250 – 250 × 1 250 mm
SPT 25 CNCSPY 40 CNC

Frézování (X – 3 000 mm, Y – 800 mm, Z – 800 mm)

FGU 32
FGU 40
FSS 80 CNC – Heidenhain ITNC 530

Drážkování (X – 650 mm)

ST 250
ST 650

Vrtání vertikální/horizontální (X – 6 000 mm, Y – 1 600 mm)

Radiální vrtačka VO 50
Radiální vrtačka VO 32
Horizontální vyvrtávačka VFT 13 CNC
Horizontální vyvrtávačka WHN 9B NC
Horizontální vyvrtávačka HP 100 NC

Broušení na kulato/plocho

Broušení na plocho – BOH 300/1 000, BRV 300/1 500
Broušení na kulato – BHU 50/2 000

Certifikovaná výroba

Pro absolutně nejlepší kvalitu zpracování používáme značkové kovoobráběcí nástroje. Vysokou kvalitu realizace a celého pracovního systému deklaruje certifikát managementu kvality ISO 9001 a certifikace environmentálního managementu ISO 14001.

Využijte odborné CNC frézování kovů, strojní třískové obrábění dílů nebo profesionální zpracování plechů a svařování konstrukcí na zakázku.

733 662 998

Volejte Po–Pá: 6–14:30 hod.

Provozovna | NEUFE | Přibyslav
Významní partneři
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.