Svařování ocelových konstrukcí

Poskytujeme vám výrobu dynamických ocelových konstrukcí a realizace těžkých a středně těžkých konstrukcí z uhlíkových a korozivzdorných ocelí.

Vyrobíme vám konstrukce na míru

Využíváme moderní strojní vybavení

Máme velké výrobní a skladové prostory

Produkty vám dovezeme po celé ČR

Svařování | NEUFE | Přibyslav

Výroba ocelových konstrukcí na zakázku

Specializujeme se na výrobu a svařování ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků. Zhotovujeme střední, velké i nadrozměrné konstrukce. Realizujeme svařování kusových zakázek i sériové produkce.

Vyrábíme jak jednotlivé konstrukce, tak i kompletní technologické celky pro zpracovatelský průmysl, strojírenství, hutnictví či pro dopravní průmysl. Na strojní konstrukce vám vyrobíme plechové kryty na míru. Součástí našich služeb je totiž ohýbání a zpracování plechu. Zároveň vám rádi dodáme konstrukční řešení pro automatizaci výroby a postaráme se o kompletní montáže konstrukcí.

Metody svařování

Svařování oceli, hliníku i mědi

Provádíme svařování v ochranné atmosféře metodami MIG/MAG, svařování metodami TIG/WIG, svařování pod tavidlem (SAW) a dále ruční svařování elektrickým obloukem (MMA) i plamenem. Veškerá výroba svařovaných konstrukcí a svařenců probíhá dle normy ČSN EN ISO 3834-2.

MIG/MAG
Svařování v ochranné atmosféře

TIG/WIG
Svařování s wolframovou elektrodou

MMA
Ruční svařování elektrickým obloukem

SAW
Svařování pod tavidlem

Vybavení

Využíváme moderní svářecí vybavení

K výrobě ocelových konstrukcí využíváme konstrukční, uhlíkové a korozivzdorné oceli. Dále svařujeme měď, litinu, nerez a slitiny hliníku. Svařence vždy precizně očistíme, zabrousíme a podrobíme důkladné kontrole. Podle konstrukčních požadavků a vlastností svařovaných materiálů volíme vždy nejvhodnější metody svařování.

CLOOS GLC 353 MC3
CLOOS GLC 553 MC3
CLOOS WIG 150 S
JÄCKLE MIG 405
FRONIUS VARIOSTAR 247
FRONIUS VARIOSTAR 317

Ocelové konstrukce vyrábíme v třídě provedení EXC 3 dle EN 1090-2

Jsme držiteli certifikace TÜV SÜD dle EN 1090-2 EXC 3.

733 662 998

Volejte Po–Pá: 6–14:30 hod.

Významní partneři
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.