Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Poskytujeme vám komplexní montáže ocelových konstrukcí. Provádíme montáže všech námi vyrobených konstrukčních celků.

Pracujeme precizně a efektivně

Konstrukce vám nainstalujeme

Využíváme vlastní manipulační techniku

Usazujeme výrobní technologie

Instalace ocelových konstrukcí a zámečnických prvků

Instalujeme šroubované i svařované ocelové konstrukce, zámečnické prvky a postaráme se o kompletní osazení výrobních technologií. V případě dodávky konstrukcí pro průmyslové haly a sklady vám po domluvě zhotovíme také opláštění průmyslových nemovitostí.

Vybavení

Využíváme vlastní výkonnou techniku

Nejsme limitováni velikostí a hmotností konstrukce ani umístěním zámečnických prvků. K přepravě a následné instalaci konstrukcí využíváme vlastní výkonnou techniku. Zároveň provádíme jeřábnické práce pro manipulaci s těžkými břemeny. Běžně instalujeme zábradlí ve výškách, balkonové konstrukce nebo usazujeme výrobní technologie.

Objednejte si profesionální instalace ocelových konstrukcí

Podívejte se také na naše kovoobráběcí práce a výrobu smaltovaných zařízení. Zavolejte nám právě teď.

733 662 998

Volejte Po–Pá: 6–14:30 hod.

Významní partneři
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.