MENU

  Krbové vložky

  Vyrábíme značkové krbové vložky VATRA s širokou řadou rozměrových typů.
  Základní typové řady jsou:

  Vatra – Optima Klasik

  Univerzální klasické krbové vložky s širokou škálou rozměrů a velikým předním sklem. U všech typů lze dodat v tzv. průhledové verzi. Maximální výkony 14/15/21/29/40 kW. Lze objednat včetně přídavného teplovodního zařízení na ohřev teplé vody.

  Přídavné teplovodní zařízení (PTZ) je příslušenství téměř pro všechny typy vložek Vatra. Obsahuje kompletní výbavu pro připojení na ústřední vytápění. Pro přenos tepla využívá tzv. několikanásobnou podkovu z anticorové oceli. Napojení je možné i na stávající okruh v domě v kombinaci s dalším kotlem, ušetří tak náklady na vytápění až o 70 %.

  Vatra – Optima Klasik Trend

  Trend je elegantní designová varianta kde po obezdění vložky je pohledový pouze rám dvířek. Vybírání popela se tedy provádí skrz topeniště. Dále mají tyto vložky sníženou proporci dvířek, možnost připojení CPV.

  Vatra – Optima Klasik Praktik

  Osvědčená praktická varianta. Vybírání popela z čela vložky možno i za provozu. Mnoho velikostních variant.

  Vatra – Optima Lift

  Má podobné parametry jako Optima Klasik, jen má jiné řešení otevírání dvířek – výsuvem. Maximální výkon vložek Optima Lift je 25 kW.

  Vatra – Optima Lift Trend

  Trend je elegantní designová varianta s výsuvem dveří, kde po obezdění vložky je pohledový pouze rám dvířek. Vybírání popela se tedy provádí skrz topeniště. Dále mají tyto vložky sníženou proporci dvířek, možnost připojení CPV.

  Vatra – Optima Lift Praktik

  Osvědčená praktická varianta s výsuvem dveří. Vybírání popela z čela vložky možno i za provozu. Řada lift má výsuvná dvířka a mnoho variant prosklení.

  Vatra – Relax

  S výsuvnými dvířky pro komíny již od 150 mm. Možnost prosklení bočních stěn. Litinové stěny topeniště demontovatelné z vnitřku ohniště. Speciální klapka pro zvýšenou účinnost. Maximální výkon vložky je 15 kW.

  Vatra – Cami …

  Jedná se o krbová kamna určená k zastavění do prostoru bez dalšího obezdění. Ideální kompromis mezi standardními krbovými kamny a krbovým kompletem. Zvláště vhodná tam, kde není možno provést obezdění například pro nedostatek prostoru, nebo chcete-li snížit náklady na montáž, které obnáší krbový komplet. Jedná se o krbová kamna s bezkonkurenčně velikým topeništěm s maximálním výkonem až 15 kW.

  Zavolejte nám a získejte více informací.

  Rostislav Teml

  vedoucí výroby krbových vložek
  mobil: +420 731 018 434
  e-mail: objednavky@neufe.cz